Moim atutem ...
... jest dyplom

najstarszej polskiej

szkoły masażu

i wieloletnia praktyka.
Jak trafić?

O mnie


Drodzy Państwo nazywam się Marek Medyński, jestem absolwentem najstarszej polskiej szkoły masażu - Zawodowego Studium Masażu dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. W zawodzie pracuję bez przerwy już od 30 lat.

Siedemnaście lat przepracowałem w Przychodni Sportowo Lekarskiej i uważam to za ogromny zaszczyt. To ja masowałem cały zespół pierwszoligowy tenisa ziemnego a wśród nich największą sławę stalowowolskiego tenisa, wielokrotną mistrzynię Polski oraz reprezentantkę naszego kraju Panią Ewę Żerdecką.

Byłem również masażystą pierwszego zespołu stalowowolskiej piłki nożnej, kiedy to pod wodzą Pana Włodzimierza Gąsiora po raz ostatni wchodziliśmy do ekstraklasy.

Następnie 6 lat pracowałem w naszym szpitalu na oddziale neurologicznym, gdzie miałem okazję poznać pełen przekrój schodzeń, których ogromną pomoc rehabilitacyjną stanowi masaż. W swoim życiu zawodowym wykonywałem masaże u dzieci, mój najmłodszy, 8 tygodniowy pacjent, po 10 masażach pozbył się jakże dokuczliwego kręczu szyjnego.

Posiadam Certyfikat Różowej Wstążeczki.

Marek Medyński © 2021